Contact

Adres en telefoonnummer
Ulenhofcollege
Bizetlaan 86
7002 LZ Doetinchem
0314 - 37 87 87
info@ulenhof.nl

Leerlingencentrum
Ziekmeldingen en andere absenties telefonisch doorgeven vanaf 07.45 uur (keuze 2). Ook kunt gebruikmaken van het ziekte/verlofformulier. Meer informatie op pagina Ziekte/Verlof.

Contactgegevens medewerkers

Directie  dhr. drs. I. Faber
Directeur
i.faber@ulenhof.nl

dhr. C.R. Geessink 
Sectordirecteur mavo
c.geessink@ulenhof.nl

dhr. S. van Wijk
Sectordirecteur havo
simon.vanwijk@achterhoekvo.nl

mw. J.A. Helmholt
Sectordirecteur vwo
j.helmholt@ulenhof.nl

Coördinator primair onderwijs
mw. drs. C.A.M. van Eldik
c.vaneldik@ulenhof.nl
 
Coördinator in- en uitstroom klas 2-6

mw. M. van Ginkel
m.vanginkel@ulenhof.nl
 
Coördinator tweetalig onderwijs C. van Klompenburg
c.vanklompenburg@ulenhof.nl
 
Technasium P.H. van Haselen
p.vanhaselen@ulenhof.nl

mw. ir. C.E.C. Strasser-de Valk
k.strasser@ulenhof.nl

Bèta Challenge Programma F. van der Harst
f.vanderharst@ulenhof.nl

W.R.C. Keuter
w.keuter@ulenhof.nl

Decanen F. Dibbets - Decaan mavo
f.dibbets@ulenhof.nl

H.J. Mooij - Decaan havo
h.mooij@ulenhof.nl

M. van Noort - Decaan vwo
m.vannoort@ulenhof.nl

Schoolopleider F.J.M. Zeelen
f.zeelen@ulenhof.nl

Leerlingondersteuning coördinator             mw. S.A.W. Peters
s.peters@ulenhof.nl

Leerlingondersteuner L. de Bruin
l.debruin@ulenhof.nl

R. Bulten
r.bulten@ulenhof.nl

J. Verschoof
j.verschoof@ulenhof.nl

Orthopedagoog

R. Smits
r.smits@ulenhof.nl

Jeugd maatschappelijk werker A. Bosch
a.bosch@ulenhof.nl

Begeleiding dyslectische leerlingen mw. K.E. Kraaijenzank
k.kraaijenzank@ulenhof.nl

mw. J. Nijhuis
j.nijhuis@ulenhof.nl

Interne vertrouwenspersonen mw. K.E. Kraaijenzank
k.kraaijenzank@ulenhof.nl

M.C. Wikkerink MA
m.wikkerink@ulenhof.nl

Externe vertrouwenspersonen N. Broekhuis
n.broekhuis@outlook.com

P. Kanters
p.kanters@hccnet.nl


Contactformulier

Heeft u een vraag of wilt u meer informatie over bepaalde zaken? Vul onderstaand formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.






Ulenhofcollege
Bizetlaan 86
7002 LZ Doetinchem
0314 378787

info@ulenhof.nl
www.ulenhof.nl

                                 
website is gerealiseerd door CollegeWapps